Linnavolikogu VIII koosseis

6.02.17

 

  Nimi   Telefon E-post
1. Rein Abel Reformierakond 5 054 003 rein@maxilla.ee
2. Tõnu Aigro Valimisliit Elva 5 053 913 tonu@marepleks.ee
3. Jüri Allik Valimisliit Elva   juri.allik@ut.ee
4. Aare Anderson Valimisliit Elva 5 200 794 aare@luunja.ee
5. Heiki Hansen Reformierakond 5 273 646 heiki.hansen@elva.ee
6. Toomas Järveoja Reformierakond 5 153 699 toomas.jarveoja@elva.ee
7. Meelis Karro Sotsiaaldemokraatlik Erakond, volikogu esimees 5 211 909 meelis.karro@mail.ee
8. Uno Kodu volitused peatatud 18.11.2016-18.05.2017 Reformierakond 5 111 525 uno.kodu@elva.ee
Kaido Keis         asendusliige 18.11.2016-18.05.2017 Reformierakond   keiss@hot.ee
9. Kadri Kiuru Sotsiaaldemokraatlik Erakond 5 038 540 kadri@ehaigla.ee
10.  Fred Koppel Valimisliit Elva, volikogu aseesimees 58 183 965 fred.koppel@gmail.com
11. Rein Kuresoo Valimisliit Elva  5 254 975  rein.kuresoo@gmail.com 
12. Peeter Laasik Valimisliit Elva  5 038 421 peeter@ehaigla.ee
13. Ain Pedak Valimisliit Elva  56 455 870 pedak@euros.ee
14. Evelin Pihlak Reformierakond 5 286 792 epihlak@hotmail.com  
15. Leelo Suidt Reformierakond 5 091 288 leelo.suidt@elva.ee
16. Ilmar Särg Reformierakond 55 996 161 ilmar.sarg@kliinikum.ee
17.  August Vester Valimisliit Kodulinna Eest 5 050 061 wester@hot.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VOLIKOGU EELMISED KOOSSEISUD:

Elva Linnavolikogu I-VII koosseis


 

 

Toimetaja: TRIIN KAAVER