Linnavolikogu VIII koosseis

3.10.17
 

Nimi

 

Telefon

E-post

1.

Rein Abel

Reformierakond

5 054 003

rein@maxilla.ee

2.

Tõnu Aigro

Valimisliit Elva

5 053 913

tonu@marepleks.ee

3.

Jüri Allik

Valimisliit Elva

 

juri.allik@ut.ee

4.

Margus Ivask (volitused lõppenud 26.05.2015)

Valimisliit Elva

5 068 687

margus.ivask@elva.ee

Tiina Külm-Oetjen

asendusliige

Valimisliit Elva

5 213 338

tiina.oetjen@gmail.com

5.

Heiki Hansen (volitused peatatud 29.08.2017)

Reformierakond

 

heiki.hansen@elva.ee

Kalev Karu

asendusliige

Reformierakond

 

elva1@hot.ee

6.

Toomas Järveoja

Reformierakond

5 153 699

toomas.jarveoja@elva.ee

7.

Meelis Karro

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

5 211 909

meelis.karro@mail.ee

8.

Uno Kodu

(volitused peatatud 19.05.2017-

15.10.2017)

Reformierakond

5 111 525

uno.kodu@elva.ee

Kaido Keis         asendusliige 19.05.2017-

15.10.2017

Reformierakond

 

keiss@hot.ee

9.

Kadri Kiuru

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

5 038 540

kadri@ehaigla.ee

10. 

Tiiu Vaas

Valimisliit Elva

 

tiiu.vaas@gmail.com

11.

Rein Kuresoo

Valimisliit Elva 

5 254 975 

rein.kuresoo@gmail.com 

12.

Peeter Laasik

Valimisliit Elva 

5 038 421

peeter@ehaigla.ee

13.

Ain Pedak

Valimisliit Elva 

56 455 870

pedak@euros.ee

14.

Evelin Pihlak

Reformierakond

5 286 792

epihlak@hotmail.com  

15.

Leelo Suidt

Reformierakond

5 091 288

leelo.suidt@elva.ee

16.

Ilmar Särg

Reformierakond

55 996 161

ilmar.sarg@kliinikum.ee

17. 

August Vester

Valimisliit Kodulinna Eest

5 050 061

wester@hot.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VOLIKOGU EELMISED KOOSSEISUD:

Elva Linnavolikogu I-VII koosseis

 

Toimetaja: TRIIN KAAVER