Vallavolikogu koosseis

16.11.17
  Nimi Telefoninumber Kuuluvus E-mail
1. Aivar Kuuskvere 5013164 Valimisliit Elvamaa Esimesed aivar.kuuskvere@gmail.com
2.  Armas-Henneke Räis 56902523 Valimisliit Elvamaa Esimesed veklaehitus@gmail.com
3. Esta Tamm 5253647 Sotsiaaldemokraatlik Erakond estatamm12@gmail.com 
4. Eva Kams 5291451 Valimisliit Elva Vallakodanik eva.kams@gmail.com
5. Heiki Hansen (volitused peatatud 7.11.2017) 5273646 Eesti Reformierakond heiki.hansen@elva.ee
Juta Lipmeister (asendusliige, volitused alates 7.11.2017) 53732323 Eesti Reformierakond juta.lipmeister@gmail.com
6. Hillar Hänilane 53585924 Eesti Reformierakond rongu@hot.ee
7. Kristel Ilves 56968211 Valimisliit Elva Vallakodanik kristel.tmnk@gmail.com
8. Leelo Suidt 5 091 288 Eesti Reformierakond leelo.suidt@outlook.com
9. Liina Tamm 53422197 Eesti Reformierakond liina@konguta.ee
liina.tamm@konguta.edu.ee
 
10. Maano Koemets 53 425 242 Sotsiaaldemokraatlik Erakond maano.koemets@elva.ee
11. Madis Ess 56248932 Valimisliit Ettevõtlikud turismimarketing@gmail.com
12. Margus Ivask 5068687 Valimisliit Elva Vallakodanik margus.ivask@gmail.com
13. Margus Reinoja 5013958 Valimisliit Elvamaa Esimesed margus@vellavere.ee
14. Marika Saar (volitused peatatud 7.11.2017) 5227013 Sotsiaaldemokraatlik Erakond marika.saar@elva.ee
Lea Tuvikene (asendusliige, volitused alates 7.11.2017) 53424917 Sotsiaaldemokraatlik Erakond lea.tuvikene@emu.ee 
15. Mati Miil 5108901 Valimisliit Elvamaa Esimesed maitman@hot.ee
16. Mikk Järv (volitused peatatud 7.11.2017) 5170306 Eesti Reformierakond mikk.jarv@elva.ee
Janika Luik (asendusliige, volitused alanud 7.11.2017) 56675099 Eesti Reformierakond janika.luik922@gmail.com 
17. Peeter Laasik 5 038 421 Eesti Keskerakond peeter@ehaigla.ee
18. Priit Värv 5149508 Eesti Reformierakond priitvarv@gmail.com
19. Rein Abel 5054003 Eesti Reformierakond rein@maxilla.ee
20. Silver Laks 51999996 Valimisliit Elva Vallakodanik silver.laks.sl@gmail.com
21. Sulev Kuus 5056982 Valimisliit Elvamaa Esimesed sulev.kuus@mail.ee
22. Terje Korss 5 174 740 Sotsiaaldemokraatlik Erakond terje@palupera.ee
23. Toomas Järveoja (volitused peatatud 7.11.2017) 5153699 Eesti Reformierakond toomas.jarveoja@elva.ee
Reet Viks (asendusliige, volitused alanud 7.11.2017) 5539951 Eesti Reformierakond reet.viks@gmail.com  
24. Toomas Paur 5106850 Eesti Keskerakond tom.paur@gmail.com
25. Tõnu Aigro 5 053 913 Valimisliit Elva Vallakodanik tonu@marepleks.ee 
26. Urmas Kruuse 57279860 Eesti Reformierakond urmas.kruuse@riigikogu.ee
27. Mari-Liis Vanaisak (volitused peatatud) 58687501 Valimisliit Elvamaa Esimesed vanaisak.mariliis@gmail.com
Vahur Jaakma (asendusliige) 5044502 Valimisliit Elvamaa Esimesed vahur.jaakma@gmail.com
28. Vahur Vuks 5174059 Eesti Reformierakond vahurvuks@gmail.com
29. Vambola Sipelgas 5087113 Valimisliit Elvamaa Esimesed hellenurme@hotmail.com