Vallavalitsuse nädala eelinfo

29.01.-4.02.2018

Esmaspäev, 29. jaanuar

Kell 10 abivallavanem Heiki Hansen Rõngu rahvamajas koosolekul.

Kell 13-15 abivallavanem Marika Saar koostöökohtumisel Elva Laste- ja Perekeskusega.

Kell 14  volikogu esimees Maano Koemets ja abivallavanem Marika Saar kohtumisel Rannu külaseltsi esindajatega.

Teisipäev, 30. jaanuar

Kell 10-12 vallavalitsuse istung.

Kell 12.30 vallavanem Toomas Järveoja, abivallavanemad Heiki Hansen, Mikk Järv, Marika Saar kohtumisel Energiateenused OÜ esindajatega.

Kell 14 abivallavanem Marika Saar Rõngu lasteaeda külastamas.

Kell 16 abivallavanem Mikk Järv Tartumaa Arendusseltsi üldkoosolekul Reolas.

Kell 17  volikogu esimees Maano Koemets ja vallavanem Toomas Järveoja kohtumisel Palupera piirkonnakogus.

Kolmapäev, 31. jaanuar

Kell 11-13 abivallavanem Marika Saar kohtumisel Sotsiaalkindlustusameti esindajatega Elva Linnaraamatukogus.

Kell 13.30 volikogu esimees Maano Koemets ja vallavalitsuse liikmed kohtumisel Gruusia delegatsiooniga.

Neljapäev, 1. veebruar

Kell 9-10 vallavanem Toomas Järveoja Tartumaa Omavalitsuste Liidu juhatuse koosolekul.

Kell 11-13 vallavanem Toomas Järveoja kohtumisel Puhja eakate päevakeskuses.

Kell16  volikogu esimees Maano Koemets volikogu ettevõtlus- ja turismikomisjoni koosolekul.

Kell 18 abivallavanem Marika Saar volikogu sotsiaal- ja tervisekomisjonis koosolekul Rõngu Hooldusravi Keskuses.

Reede, 2. veebruar

Kell 10 vallavanem Toomas Järveoja kohtumisel Rally Estonia korraldajatega.

Kell 10 volikogu esimees Maano Koemets Tartu Rahulepingu tähistamisel Rõngu Vabadussõja monumendi juures.

Personaliuudised:

Elva Vallavalitsuse sotsiaalnõunikuna alustab alates 29. jaanuarist tööd Piret Hallast. Piret on lõpetanud Tartu ülikooli eripedagoogika eriala, kus kõrvalerialana õppis ka psühholoogiat. Piret töötas viimati Tartu Maavalitsuses sotsiaalkasvatustöö peaspetsialistina. Piret on töötanud sotsiaalpedagoogi, koolipsühholoogi ja pereterapeudina.

Elva Vallavalitsuse kultuurispetsialistina alustab alates 1. veebruarist tööd Karmen Moont. Karmen on lõpetanud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia kultuurikorralduse eriala. Karmen töötas viimati Haridus- ja Teadusministeeriumis.

Elva Vallavalitsuse registripidajana alustab alates 1. veebruarist tööd Merilii Maask. Merilii on lõpetanud Mainori Kõrgkooli turunduse eriala. Merilii töötas viimati Telia müügikonsultandina.

Eeva Kumberg

Elva valla kommunikatsioonijuht