Teenistujad

Vallasekretär
Salle Ritso
salle.ritso@elva.ee
Telefon 730 9893

 

Kommunikatsioonijuht
Eeva Kumberg
eeva.kumberg@elva.ee

 

Kantselei

Õigusnõunik

Margit Kiin
Telefon 730 9885
margit.kiin@elva.ee

 

Õigusnõunik
Kaisa-Karoliina Kokk
kaisa.kokk@elva.ee

 

Sotsiaal- ja terviseosakond

Sotsiaal- ja terviseosakonna juhataja
Milvi Sepp
Telefon 5154872
milvi.sepp@elva.ee

 

Sotsiaalnõunik
Alo Rebane
Telefon 730 9894
alo.rebane@elva.ee


Sotsiaalnõunik
Eva Kuslap
Telefon 730 9892
eva.kuslap@elva.ee

 

Lastekaitsespetsialist (Elva linn)
Eve Jõgi
Telefon 730 9889
eve.jogi@elva.ee


Lastekaitsespetsialist (Rõngu, Rannu piirkond)
Anneli Lepik
Telefon 5051707
anneli.lepik@elva.ee

 

Lastekaitsespetsialist (Puhja, Konguta piirkond)
Hille Deede
Telefon 730 0647; 59191693
hille.deede@elva.ee


Sotsiaaltööspetsialist (Konguta piirkond)
Elo Kasetalu
Telefon 731 4435; 523 9389
elo.kasetalu@elva.ee
 

Sotsiaaltööspetsialist (Rõngu piirkond)
Ene Sõber
Telefon 731 4484, 513 9352
ene.sober@elva.ee

Sotsiaaltööspetsialist (Rannu piirkond)
Sirje Erm
Telefon 7 311 904; 525 3370
sirje.erm@elva.ee

Sotsiaaltööspetsialist (Palupera piirkond)
Heli Elbson
Telefon 767 9502; 511 2479
heli.elbson@elva.ee

 

Arengu- ja planeeringuosakond

Arengu- ja planeeringuosakonna juhataja
Kertu Vuks
Telefon 5813 7086
kertu.vuks@elva.ee


Vallaarhitekt
Jaanika Saar
Telefon 730 9884
jaanika.saar@elva.ee


Planeeringuspetsialist
Maarika Uprus
Telefon 730 9898
maarika.uprus@elva.ee


Infotehnoloogianõunik
Kayvo Kroon
Telefon 731 0151
kayvo.kroon@elva.ee

 

Konguta piirkonna koordinaator
Kerli Rätsep
Telefon 731 4432
kerli.ratsep@elva.ee
 

Rõngu piirkonna koordinaator
Ene Joosing
Telefon 731 4482, 509 6202
ene.joosing@elva.ee
 

Puhja piirkonna koordinaator
Ede Möldre
Telefon 730 0642
Ede.moldre@elva.ee

Palupera piirkonna koordinaator
Maia Kukk
Telefon 767 9502
maia.kukk@elva.ee

 

Haridus- ja kultuuriosakond

Haridus- ja kultuuriosakonna juhataja
Mare Tamm

Telefon: 56220169
mare.tamm@elva.ee 

 

Haridusspetsialist 
Triin Kaaver
triin.kaaver@elva.ee

 

Vallamajandusosakond

 

Kinnistuspetsialist
Daisy Sild
Telefon 730 9896
daisy.sild@elva.ee
 

Kalmistukorraldaja (Elva kalmistu)
Milvi Saarekivi
Telefon 745 7063, 520 8465
milvi.saarekivi@elva.ee
Aadress: Vaikne 41, Elva

Kalmistukorraldaja (Puhja kalmistu)
Zoja Tera
Telefon 5160593
zoja@puhja.ee

Kalmistukorraldaja (Rõngu kalmistu)
Sven Uibo
Telefon 502 2610

Kalmistukorraldaja (Rannu kalmistu)
Ainar Kinsigo
Telefon 522 6103

 

Finantsosakond

 

Finantsjuht
Maila Põlluäär
maila.polluaar@elva.ee

Finantsspetsialist

Inna Rebane
Telefon 735 3701
inna.rebane@elva.ee

Pearaamatupidaja
Eve Nõmmemaa
Telefon 730 9890
eve.nommemaa@elva.ee

Raamatupidaja
Antonina Uffert
Telefon 730 9890
antonina.uffert@elva.ee

Raamatupidaja
Anneli Teder
Telefon  730 9891
anneli.teder@elva.ee

Raamatupidaja
Tatjana Žuravljova
tatjana.zuravljova@elva.ee

 

Elva linnavalitsuse teenistujad (kuni 31.12.2017)

Konguta vallavalitsuse teenistujad (kuni 31.12.2017)

Palupera vallavalitsuse teenistujad (kuni 31.12.2017)

Puhja vallavalitsuse teenistujad (kuni 31.12.2017)

Rannu vallavalitsuse teenistujad (kuni 31.12.2017)

Rõngu vallavalitsuse teenistujad  (kuni 31.12.2017)