Naisrahvatantsurühm Sinilind
Aastast 2005
Juhendaja Lea Kurvits
Kontakt: Lea Kurvits, 5564 9339
Proovid toimuvad: Elva Kultuurikeskuses esmaspäeviti kell 18-21

 

Segarahvatantsurühm KAVALIK
Aastast 1989
Juhendaja Kaie Tali
Kontakt: Kaie Tali, telefon: 5341 7212
Proovid toimuvad: Konguta Rahvamajas 

 

Segarahvatantsurühm OPSAL
Aastast  1984
Juhendaja: Karel Vähi
Kontakt: Karel Vähi, 555648300, karelv2hi@gmail.com 
Juhi abi: Kaja Udso, kaja.udso@gmail.com, telefon 5291773
Proovid toimuvad teispäeviti 20.00-22.00 Puhja Seltsimajas, Viljandi tee 24, Puhja alevik

 

Segarahvatantsurühm Kolumats
Aastast 1985 
Juhendaja Lea Kurvits
Kontakt: Lea Kurvits, 5564 9339
Proovid toimuvad: Rannu Rahvamajas

 

Naisrahvatantsurühm Rukkilill
Aastast 1981
Juhendaja Vaike Podar
Kontakt: Vaike Podar, vaike.podar@gmail.com, telefon 53987337
Proovid toimuvad kolmapäeviti 19.00-21.00 Puhja Seltsimajas, Viljandi tee 24, Puhja alevik

 

Rõngu naisrühm
Juhendaja Vaike Podar
Kontakt: Rõngu Rahvamaja, 5165531

 

Segarühm Valguta Vahvad
Juhendaja Meelika Kaarna  
Kontakt: Merle Vääri, 5662 4839, Valguta Seltsimaja

 

Naisrahvatantsurühm Kati
Juhendaja Anu Tomp
Kontakt: Rannu Rahvamaja, 516 5815

 

Rõngu memmede tantsurühm Vikerkaar
Aastast 1902
Juhendajad Arno Anton ja Vaike Podar
Kontakt: Rõngu Rahvamaja, 5165531

 

Memmede tantsurühm Pihlakobar
Aastast 1990
Juhendaja Kaie Tali
Kontakt: Kaie Tali, telefon: 5341 7212

 

Eakate seltskonnatantsuring Sügisõied
Aastast 1981
Juhendaja Vaike Podar
Kontakt: vaike.podar@gmail.com, telefon 53987337
Proovid toimuvad neljapäeviti 11.00-12.00 Puhja Seltsimajas, Viljandi tee 24, Puhja alevik

 

Seenioride laulu- ja tantsurühm Liisud
Alates 2003
Juhendaja Küllike Lõhmus
Kontakt: Rannu Rahvamaja, 516 5815

 

Eakate tantsurühm Hõbemänd
Alates 1995
Juhendaja Tiiu Kaljuste
Kontakt: Tiiu Kaljuste, 56985793
Proovid toimuvad: Elva Gümnaasiumi (Tartu mnt.3) neljapäeviti kell 14.00-16.00

 

Eakate tantsurühm Meelespea
Aastast 1985
Juhendaja Leelo Suidt
Kontakt:  Leelo Suidt, 5091288
Proovid toimuvad: Elva Kultuurikeskuses teisipäeviti kell 17-19


Naisrühm Helbe
Aastast 1991
Juhendaja Maie Põlgast
Kontakt: Maie Põlgast, 56453773
Proovid toimuvad: esmaspäeviti kell 18.00-20.30 Elva Gümnaasiumi (Tartu mnt 3) peeglisaalis ja kolmapäeviti kell 18.00-20.30 Elva Kultuurikeskuses


Line-tantsugrupp Suureline
Aastast  2003
Juhendaja Tiia Suurtee
Kontakt: Tiia Suurtee, 512 0793
Proovid toimuvad: Elva Gümnaasiumi (Tartu mnt 3) aulas esmaspäeviti kell 19 -21 

 

Line-tantsugrupp Puhjas 
Aastast  2011
Juhendaja Tiia Suurtee
Kontakt: tiiasuur@gmail.com, 512 0793
Proovid toimuvad neljapäeviti 18.00-19.30 Puhja Seltsimajas, Viljandi tee 24, Puhja alevik

 

Linetants Fiiling
Aastast 2008
Juhendaja Katrin Kõiv, kontakt tel  5661 1398;  uuela.talu@gmail.com
Proovid pühapäeval kell 20.00 Hellenurme Maakultuurimajas

 

Tantsurühm Flamenko
Aastast 2004
Juhendaja Anna Kõivistik, Anne Anier.
Kontakt: Anna Kõivistik, 55543621
Proovid toimuvad: Elva Kultuurikeskuses esmaspäeviti ja neljapäeviti  kell 19.00-21.00

 

Mustlastantsurühm Sabrina
Aastast 2015 
Juhendaja Katrin Kõiv kontakt tel 5661 1398   uuela.talu@gmail.com
Proovid pühapäeval kell 18.30 Hellenurme Maakultuurimajas

 

Kõhutantsugrupp Johara
Aastast 2005
Kontakt: johara.kohutants@gmail.com; facebook.com/kohutantsugruppjohara
Proovid toimuvad Rannu Rahvamajas

 

Kõhutantsurühm Marbella
Aastast 2008
Juhendaja Tiina Kivi, kontakt tel  5590 1675;  tiinakivi@hotmail.com
Juhendaja Kairi Roode kontakt tel 528 2581  kairi.roode@gmail.com
Proovid teisipäeval kell 19.00 Hellenurme Maakultuurimajas

 

Tantsuklubi Mathilde 
Aastast 2000
Kontakt: 56622044 Elsa, 53623026 Heino

 

Rahvatantsurühm „Helles"
Aastast 2005
Kontakt: Elsa Komleva, 56622044