Naisansambel Mis sest

12.09.16

Lauluansambel Mis Sest on asutatud 17.jaanuaril 2007.aastal. Ansamblis laulab 7 liiget, juhendajaks on Milje-Küllike Muttik. Harjutused toimuvad Elva Matkakeskuse saalis.

Hooaja esinemistest nimetaksime külaskäike ümberkaudsetesse hooldekodudesse (Hellenurme, Aarike, Kodijärve, Uderna), Elva haigla, kus koos hoolealustega laulame tuntud laule.
Mitmendat aastat oleme osalenud Maarja küla laulu-ja tantsupeol, ansamblite kevadkontserdil Kambja Lüüra, Tartu Hansapäevdel, firmade üritustel, külapäevadel, suguvõsade kokkutulekutel, Käärdi seltsi koosviibimistel, Kodukotuse üritustel Tartus, Elva raamatukogu luuleklubis ja loomulikult oma linna üritustel.

Muusikalise osaga oleme esinenud Elva Harrastusteatri etendustel:
"Külaelu", "Oi aegu ammuseid" ning ka sel hooajal oleme kutsutud osalema uues näidendis.
Meeldejääv oli esinemine Lätis, Veclaicene Rahvamajas teemal "Krüsanteemide päev", kus saime tutvuda nii kohalike lauljate kui ka Võru veteranide ansambliga. Tänutäheks kutsusime nimetatud kollektiivid Elvasse, Tartumaa Tervisespordikeskuses olevasse Metsatuppa, kus toimus ühine kontsert "Muusikaga kevadest suvesse", kuhu palusime esinema ka Elva Muusikakooli puupilli kvarteti Tiit Veigeli juhatusel.
Sel hooajal oleme kutsutud esinema Otepää eakatele, Lätti, Veclaicene rahvamajja, samuti aastavahetuse üritustele. 

Hea koostöö on meil ka harrastusfotograafi Olev Mihklisaarega. Kõik meie tegemised kajastuvad ansambli kroonikas sõnas ja pildis.
Soovime tänada kultuurikeskust Sinilind, Elva Linnavalitsust, sponsoreid, Kultuurkapitali Tartumaa Ekspertgruppi ja meie laulude kuulajaid.

Kontakt: Milje-Küllike Muttik 5524659; milje62@gmail.com

Selle hooaja eesmärgiks on 10.tegevusaasta tähistamine.

Hooajal 2016/2017 Mis sest teeb proove Matkakeskuses

 

Toimetaja: LEA KURVITS