Vallavolikogu komisjonide koosolekud

Vallavolikogu komisjonide koosseis

Rahanduskomisjon
Esimees: Terje Korss
e-mail: terje@palupera.ee
Aseesimees: Vambola Sipelgas
e-mail: hellenurme@hotmail.com

 

Haridus- ja noorsootöökomisjon
Esimees: Leelo Suidt
e-mail:leelo.suidt@outlook.com
Aseesimees: Sulev Kuus
e-mail: sulev.kuus@mail.ee

 

Majanduskomisjon
Esimees: Toomas Paur
e-mail: tom.paur@gmail.com
Aseesimees: Mati Miil
e-mail: matiman@hot.ee

 

Arengu- ja planeeringukomisjon
Esimees: Esta Tamm
e-mail: estatamm12@gmail.com
Aseesimees: Aivar Kuuskvere
e-mail: aivar.kuuskvere@gmail.com

 

Kultuurikomisjon
Esimees: Reet Viks
e-mail: reet.viks@gmail.com
Aseesimees: Eva Kams
e-mail: eva.kams@gmail.com

 

Sotsiaal- ja tervishoiukomisjon
Esimees: Peeter Laasik
e-mail: peeter@ehaigla.ee
Aseesimees: Kristel Ilves
e-mail: kristel.tmnk@gmail.com

 

Spordikomisjon
Esimees: Priit Värv
e-mail: priitvarv@gmail.com
Aseesimees: Margus Ivask
e-mail: margus.ivask@gmail.com

 

Ajutine põhimääruskomisjon
Esimees: Maano Koemets
e-mail: maano.koemets@elva.ee
Aseesimees: Vahur Jaakma
e-mail: vahur.jaakma@gmail.com

 

Ettevõtlus- ja turismikomisjon
Esimees:
Aseesimees:
 

Revisjonikomisjon
Esimees: Tõnu Aigro
e-mail: tonu@marepleks.ee
Aseesimees: Vahur Jaakma
e-mail: vahur.jaakma@gmail.com

Liikmed: Terje Korss, Juta Lipmeister, Sulev Kuus.