Elva Linnavalitsus otsib oma meeskonda lastekaitsespetsialisti

Kandideerimiseks saata sooviavaldus koos palgasooviga, CV, motivatsioonikiri Elva Linnavalitsuse e-postile elva@elva.ee hiljemalt 14.08.2017.

Tööülesanded:

• sotsiaaltöö ja lastekaitsealase töö korraldamine, lastekaitsealane ennetustöö, probleemide väljaselgitamine ja juhtumite lahendamine laste õiguste ja huvide kaitsmine;
• abivajajate (alaealiste ning nende vanemate) nõustamine nende sotsiaalsetest õigustest ja abistamise võimalustest;
• juhtumipõhise töö kavandamine ja korraldamine peredega, probleemide lahendamisse sotsiaalvõrgustikku kuuluvate asutuste ja isikute kaasamine;
• vanemliku hoolitsuseta alaealiste elu korraldamine;
• võrgustikukoostöö (sh ennetustöö tasandil) tervishoiu-, haridus- ja hoolekandeasutustega, politseiga, kohtutega, teiste omavalitsuste sotsiaalhoolekande osakondadega ning ühiskondlike organisatsioonidega.

Nõuded kandidaadile:

·         kõrgharidus (soovitavalt magistrikraad sotsiaalvaldkonnas);

·         väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus nii kõnes kui kirjas;

·         organiseerimis- ja algatusvõime;

·         kohusetunne, täpsus ja korrektsus;

·         hea pingetaluvus;

·         hea arvutikasutusoskus;

·         B-kategooria juhiluba.

Kasuks tuleb:

• eelnev töökogemus kohalikus omavalitsuses, eelistatult lastekaitse valdkonnas.

Omalt poolt pakume:

• eneseteostusvõimalust ja mitmekesist tööd;
• täiendkoolitusvõimalusi;
• konkurentsivõimelist töötasu

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Tingimused ja lisainfo:

kandideerimiseks saata sooviavaldus koos palgasooviga, CV ja motivatsioonikiri Elva Linnavalitsuse e-postile elva@elva.ee hiljemalt 14.08.2017. Info www.elva.ee, õigusnõunik Margit Kiin, 7309885.