Algab kruusakattega tänavate pindamine

Elva Linnavalitsus viis läbi riigihanke Elva linnas kruusakattega tänavate pindamiseks. Riigihanke tulemusena osutus tööde teostajaks RoadWest OÜ. Tööde kogumaksumuseks on 61 442 eurot ning tööde lõpptähtaeg on18.08.2017. Lepingu raames teostatakse järgmised tööd:
•    Aia tänava kruusakatte profileerimine, tihendamine ja 2,5 kordne pindamine.
•    Õie tänava kruusakatte lisamine, profileerimine, tihendamine ja 2,5 kordne pindamine.
•    Hämariku tänava kruusakatte profileerimine, tihendamine ja 2,5 kordne pindamine.
•    Lepa tänava kruusakatte lisamine, profileerimine, tihendamine ja 2,5 kordne pindamine.
•    Vana-Koidu tänava kruusakatte lisamine, profileerimine, tihendamine ja 2,5 kordne pindamine ning Vana-Koidu ja Lauliku tn ristmiku kruusakattele umbrohu tõrje teostamine enne pindamist.
•    Marja tänava kruusakatte profileerimine, tihendamine ja 2,5 kordne pindamine
•    Männa tänava kruusakatte lisamine (lõigu pikkus 50 m), profileerimine, tihendamine ja 2,5 kordne pindamine.