Täna toimub Tartu Rally Elva linnakatse

Juba täna vallutab ralli Elva tänavad. Kell 13, enne Elva linnakatset toimub Elva kultuurikeskuse ees GRES Macieira De Quro- Kuldne Õunapuu kontsert, millele järgneb koheselt esimese auto start Elva linnakatsele kell 14:00.
Elva linnas on liiklus suletud kell 13:00 – 16.00 järgnevatel tänavatel: Mesika tänav, Kadaka tänav, Nõmme tänavast kuni Mesika tänavani; Nõmme tänav; Kadaka tänavast kuni Käärdi teeni; Käärdi tee; Nõmme tänavast kuni Uue tänavani; Uus tänav; Tähe tänav; Uuest tänavast kuni Õuna tänavani; Õuna tänav; Tähe tänavast kuni Puiestee tänavani; Jaani tänav; Puiestee tänavast kuni Põik tänavani; Põik tänav; Kesk tänav; Põik tänavast kuni Pargi tänavani; Apteegi tänav; Pargi tänav; Apteegi tänavast kuni Side tänavani.

Olge tähelepanelikud ning head rallielamust!

Rohkem infot tarturally.eu