Rahvaküsitlus Nõo ühendamise küsimuses

Vabariigi Valitsus on esitanud Elva Linnavolikogule arvamuse avaldamiseks eelnõu, mille kohaselt vabatahtlikult ühinenud Elva linna ning Konguta, Palupera, Puhja, Rannu ja Rõngu vallaga soovitakse ühendada Nõo vald. Elanike arvamuse väljaselgitamiseks korraldab Tartu Maavalitsus küsitluse.

Oma arvamust saavad Elva linna elanikud avaldada reedel, 19.05 kell 8.00-16.00 ja pühapäeval, 21.05 kell 9.00-17.00 Elva Linnavalitsuses (Kesk 32, Elva) asuvas küsitluspunktis. Arvamust saab avaldada ka elektroonilisel küsitlusel, mis toimub reedel, 19.05 kell 8.00-20.00 veebikeskkonnas VOLIS. Küsitlusel osalemiseks tuleb siseneda Tartu Maavalitsuse veebilehele www.tartu.maavalitsus.ee. Elva linna küsitlus VOLIS keskkonnas on kättesaadav järgmisel veebilehel:

Juhul kui ei ole võimalik terviseseisundi tõttu või muul mõjuval põhjusel küsitluspunkti tulla, on võimalik esitada taotlus küsitlussedelite kodus täitmiseks. Taotlus tuleb esitada 21. maiks hiljemalt kell 14.00 telefoni teel 5110278 või e-postile margit.kiin@elva.ee.
Küsitlusel osalemiseks tuleb kaasa võtta kehtiv isikut tõendav dokument!