« Tagasi

Sügisest käivitub digikunsti huviring

Elva Huviala- ja Koolituskeskuse projekt „Tähelepanu, valmis olla, digikunst!" sai 9999 eurot toetust Eesti Noorsootöö Keskuse projektikonkursil  „Varaait vol 13". Kogu projekti eelarve on 12 849 eurot.
Projekti raames käivitatakse septembrist 2017 digikunsti huviring, kus lõimitakse kunst ja loovus infotehnoloogiliste lahendustega ning toetatakse noorte digipädevuse ja tehnoloogiaalaste teadmiste arengut.
Huviring on praktilise suunitlusega ja kaasavast noorsootööst lähtuv-praktilised ülesanded seotakse kogukonnas või koolis reaalselt vaja olevate kujundustega, mida õpilased ise saavad luua.
Projekti raames soetatakse 17 tollise ekraaniga multimeediavõimelised sülearvutid, digilauad, jahutusalused, hiired, kõrvaklapid, kaamera HDMI muundur, dataprojektori ja kolmjala. 
Digikunstiringi tutvustamiseks toimub augustis sissejuhatav huvilaager, mida juhendavad Elva Huviala-ja Koolituskeskuse kunsti- ja animatsiooniringi juhendaja Meeta Eliise Veigel ning sügisest digikunstiringi juhendaja ja Tartu Kunstikooli õpetaja Helen Bunder.
Keskmine (0 Hääli)
The average rating is 0.0 stars out of 5.