Elva Linnavalitsuse sotsiaalosakond jagab elanikele konserve

Elva Linnavalitsus otsustas jagada Maaeluministeeriumist saadud lihakonservid alljärgnevatele Elva linna sissekirjutust omavatele kliendigruppidele:

1. Üksielavad töövõimetus- ja vanaduspensionärid;
  2. Üksikvanemaga pered;
  3. 3 ja enamalapselised pered, kus laste vanus on kuni 19a.

Konserve ei eraldata nendele inimestele ja peredele, kes on toimetulekutoetuse või vajaduspõhise peretoetuse saajad, kes saavad juba aprillis Sotsiaalministeeriumi poolt eraldatud Euroopa Liidu toiduabi. Euroopa Liidu toiduabile õigustatud isikutega võetakse aprilli alguses sotsiaaltöötajate poolt ühendust ja edastatakse täpsem info.

Taotlemise aluseks on Elva Linnavalitsuse sotsiaalosakonnale esitatud kirjalik avaldus, saadetud e-kiri või telefonikõne. Pöördumises on vaja esitada taotleja nimi, aadress, kontakttelefon, leibkonnaliikmete arv ja kliendigrupp kuhu avaldaja kuulub.

Linnavalitsuse sotsiaaltöötajate andmed:

Osakonna juhataja Alo Rebane, telefon 730 9894, e-post alo.rebane@elva.ee; Hoolekandespetsialist Eva Kuslap, telefon 730 9892, e-post eva.kuslap@elave.ee;
Lastekaitsespetsialist Kati Harjo, telefon 730 9889, e-post kati.harjo@elva.ee.

Abivajajate kohta võivad andmeid edastada ka teised - eraldielavad pereliikmed, naabrid, sõbrad ja tuttavad.

Avaldusi, e-kirju ja telefonikõnesid võtame vastu 19. aprillini, telefonikõned kuni kella 16.30-ni. Hilisemaid taotlusi ei rahuldata.

Konservide jagamine toimub 20. ja 21. aprillil kell 13-17 Elva Linnavalitsuse juures.