Vallavalitsuse nädala eelinfo

5.-11.02.2018

Esmaspäev, 5. veebruar
Kell 9-11 vallavanem Toomas Järveoja, abivallavanem Marika Saar kohtumisel Elva spordiklubide esindajatega.
Kell 11 vallavalitsus 2018. aasta eelarve koosolekul.
Kell 13 abivallavanem Marika Saar kohtumisel sotsiaalkaitseministri Kaia Ivaga Elva Perekodus.

Teisipäev, 6. veebruar
Kell 10-12 vallavalitsuse istung.
Kell 11.30 Marika Saarel kohtumine kultuuriminister Indrek Saarega Hellenurme Vesiveskis.
Kell 14 abivallavanem Marika Saar Rannu Koolis.
Kell 14 abivallavanem Mikk Järv, vallavanem Toomas Järveoja kohtuvad Valga Partnerluskogu esindajatega.
Kell 14 vallavolikogu esimees Maano Koemets volikogu eestseisuse koosolekul.
Kell 17 abivallavanem Heiki Hansen Perekodus kohtumas P. Dussmann Eesti OÜ esindajatega .

Kolmapäev, 7. veebruar
Vallavanem Toomas Järveoja osaleb omavalitsusjuhtide talimängudel.
Kell 10 abivallavanem Heiki Hansen Rõngu rahvamaja koosolekul.
Kell 10  abivallavanem Marika Saar kohtumisel infosüsteemi ARNO arendajatega.
Kell 13 abivallavanem Marika Saar kohtumisel Elva valla rahvamajade juhtidega Elva kultuurikeskuses.
Kell 18 volikogu rahanduskomisjoni koosolek.

Neljapäev, 8. veebruar
Valalvanem Toomas Järveoja osaleb omavalitsusjuhtide talimängudel.
Kell 17.30  vallavolikogu esimees Maano Koemets Rõngu piirkonnakogu koosolekul Rõngu teenuskeskuses.

Reede, 9. veebruar
Kell 13-16 abivallavanem Heiki Hansenil kohtumine P. Dussmann Eesti OÜ esindajatega Tartus.

Personaliuudised:
Elva Vallavalitsuse taristuspetsialistina alustas 1. veebruarist tööd Kristjan Vilu. Kristjan on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli avaliku halduse eriala ning ta on töötanud Meremäel ja Urvastes abivallavanemana arendus- ja majandusküsimustes.

Elva Vallavalitsuse arendusspetsialistina alustab 5. veebruarist tööd Allan Allik. Allan on lõpetanud Tartu Ülikooli loodusteaduste magistriõppe inimgeograafia ja regionaalplaneeringute erialal. Ta on tegelenud erinevate arendusprojektidega erasektoris ning töötanud teadusassistendina ülikoolis.

Lisainfo:
Eeva Kumberg