Vallavalitsuse nädala eelinfo 7.-12.05.2018

Vallavalitsuse nädala eelinfo

7.-12.05.2018

Esmaspäev, 7. mai

Kell 9 -10  osakonnajuhatajate ja vallavalitsuse ühiskoosolek.

Kell 10-11 abivallavanem Heiki Hansen Rõngu Rahvamaja remonditööde vastuvõtmisel.

Kell 10.30 abivallavanem Marika Saar Tartus kohtumisel CaraMate esindajaga sotsiaalvaldkonna arendamiseks.

Kell 14  abivallavanem Mikk Järv kohtumas EAS esindajatega Ulila tööstuspargi projekti asjus.

Kell 16 abivallavanem Marika Saar volikogu kultuurikomisjoni koosolekul.

Teisipäev, 8. mai

8.-9. mai  abivallavanem Marika Saar ja volikogu esimees Maano Koemets õppereisil koos Elva valla koolijuhtidega.

Kell 9 vallavalitsuse istung.

Kell 10 abivallavanem Heiki Hansen kohtumisel Kovgis Evald - jäätmevaldajate  andmebaasi arendajatega.

Kell 12 vallavanem Toomas Järveoja Tartumaa Omavalitsuste Liidu juhatuses Tartus.

Kell 13-14 abivallavanem Heiki Hansen kohtumisel Danpower Eesti AS esindajatega.

Kell 14 vallavanem Toomas Järveoja Tartumaa Omavalitsuste Liidus kohtumisel Eesti Olümpiakomitee ja Kultuuriministeeriumi esindajatega.

Kell 18-20 abivallavanem Heiki Hansen, vallavanem Toomas Järveoja arengukava teemalisel rahvakoosolekul Rõngu Rahvamajas.

Kolmapäev, 9. mai

Kell 10-11.30 vallamajandusosakonna koosolek.

Kell 11 abivallavanem Heiki Hansenil Saku vallas kohtumine lasteasutuste toitlustamise asjus.

Kell 11-15 vallavanem Toomas Järveoja visioonipäeval Tartu 2024: Tulevikku Põgenemise Tuba.

Kell 17 abivallavanem Mikk Järv  volikogu arengu- ja planeeringukomisjoni koosolekul.

Kell 17  abivallavanem Marika Saar volikogu haridus- ja noorsootöökomisjoni koosolekul.

Neljapäev, 10. mai

Kell 9-17 abivallavanem Marika Saar sotsiaalse innovatsiooni koosloomeprogrammis Tallinnas.

Kell 16.30 abivallavanem Mikk Järv volikogu ettevõtlus- ja turismikomisjoni koosolekul.

Kell 17 abivallavanem Heiki Hansen volikogu rahanduskomisjoni koosolekul.

Kell 18-20 Ettevõtjate mentorklubi kohtumine -  klubi on avatud kõigile huvilistele.

Reede, 11. mai

Kell 8.30 abivallavanem Marika Saar osakonna lastekaitsespetsialistide töökoosolekul.

Kell 10 abivallavanem Marika Saar kohtumisel Eakaskodus meeskonnaga.

Kell 13 abivallavanem Marika Saar, vallavanem Toomas Järveoja Elva Südaööjooksu korraldusmeeskonna koosolekul.

Kell14 abivallavanem Marika Saar, vallavanem Toomas Järveoja  kohtumisel Enics Eesti juhiga mehhatroonika õppesuuna arendamiseks.