Tervituskampaania oli edukas

Möödunud aasta viimasel kuul kutsusime valla teavitus- ja tervituskampaaniaga „Tere tulemast Elva valda!" elanikuks registreerima kõiki neid, kes elavad Elva vallas, aga ei ole end veel elanikuks registreerinud.

Detsembrikuu alguse seisuga oli Elva vallas 14 607 elanikku ning 1. jaanuari seisuga 14612. Hea meel on selle üle, et vaatamata rahvastiku üldisele vähenemisele meie valla elanike arv kuu lõpus kasvas.

Detsembris registreeris end Elva valla elanikuks 68 inimest ning sündis 12 last, kuid vallas registreeriti 19 surma ning 56 inimest registreeris end välja. Registripidaja Triin Kaaver selgitas, et elanike liikumine on igati loomulik nähtus ning inimesi registreerib end valda ja vallast välja igapäevaselt. Kaaver täpsustas, et kampaania elavdas oluliselt erinevaid registritoiminguid, sest lisaks väljastpoolt Elva valda tulijatele muutis 55 inimest oma elukoha aadressi valla siseselt.

Tervituskampaania auhinnafond oli 3x500 eurot, loosiõnn naeratas Malle Tobrole, Aksel Joosepsonile ja Anastacia Viksile.

Vallavanem Toomas Järveoja rõhutas, et elanike tervituskampaania on küll läbi, aga igaühel, kes elab meie vallas, kuid pole veel jõudnud ennast elanikuks registreerida, on tark seda teha, sest tulubaas valla arendamiseks ja teenuste osutamiseks sõltub just registreeritud elanike arvust. „Nii saame valla arengut paremini planeerida ja elanike heaks teenuseid korraldada."

Lisainfo: Kertu Vuks, arengu- ja planeeringuosakonna juhataja, tel 5813 7086, e-post kertu.vuks@elva.ee