Vallavalitsuse nädala eelinfo

12.-16. märts 2018

Esmaspäev, 12. märts

Kell 13-14.30 vallavanem Toomas Järveoja, abivallavanem Mikk Järv kohtumisel Tartumaa Arendusseltsiga.

Kell 11-15 abivallavanem Marika Saar Puhja, Käärdi ja Elva päevakeskuste külastusel.

Kell 15 abivallavanem Marika Saar kohtumisel Elva Gümnaasiumi ametiühinguga.

Kell 15 abivallavanem Mikk Järv Tartumaa Arendusseltsi infopäeval Elva Kultuurikeskuses.

Teisipäev, 13. märts

Kell 10 vallavalitsuse istung.

Kell 11 Marika Saar lasteaed Murumuna külastusel.

Kell12  vallavanem Toomas Järveoja notari  juures Tartus.

Kell 13  vallavanem Toomas Järveoja TOL juhatuse koosolekul Tartus.

Kell 13 -14  abivallavanem Mikk Järv piirkondade koordinaatorite koosolekul.

Kell 14-15 abivallavanem Marika Saar visioonikonverentsi arutelul Elva Kultuurikeskuses.

Kell 15 abivallavanem Marika Saarel kohtumine Elva Puuetega Inimeste Ühingu juhatusega.

Kell 17  vallavanem Toomas Järveoja Puhja lasteaia hoolekogu koosolekul.

Kell 18 abivallavanem Marika Saar osaleb volikogu spordikomisjoni koosolekul.

Kell 18 volikogu esimees Maano Koemets, Rõngu piirkonnakogu koosolekul Rõngu raamatukogus.

Komapäev, 14. märts

Volikogu ja vallavalitsuse liikmed, osakonnajuhatajad, õigusnõunikud, vallasekretär, IT nõunik jt Eesti Linnade ja valdade päevadel Tallinnas.

Neljapäev, 15. märts

Volikogu ja vallavalitsuse liikmed, osakonnajuhatajad jt Eesti Linnade ja valdade päevadel Tallinnas

Kell 18 vallavanem Toomas Järveoja, abivallavanem Mikk Järv, Puhja piirkonnakogu koosolekul.

Reede, 16. märts

Kell 10 volikogu esimees Maano Koemets, vallavanem Toomas Järveoja  Päästeameti infopäeval Lõuna Päästekeskuses Tartus.

Kell 11 abivallavanem Marika Saar Elva Laste- ja Perekeskuse nõukogu koosolekul.

Kell 13 vallavanem Toomas Järveoja õppuse Siil teabepäeval Tartus.

Kell 14 volikogu esimees Maano Koemets, vallavanem Toomas Järveoja, abivallavanem Mikk Järv majanduskomisjoni ning arengu- ja planeeringukomisjoni ühiskoosolekul Elva matkakeskuses.

Kell 15 vallavanem Toomas Järveoja, abivallavanem Marika Saar, Elva noortekeskuse uute ruumide avamisel.

Kell 17  volikogu esimees Maano Koemets volikogu eestseisuse koosolekul vallamajas.