Abivallavanem
Marika Saar
E-mail: marika.saar@elva.ee
Telefon: 5227013

 

Sotsiaal- ja terviseosakonna juhataja
Milvi Sepp
Telefon 5154872
milvi.sepp@elva.ee

 

Sotsiaalnõunik
Alo Rebane
Telefon 730 9894
alo.rebane@elva.ee
Vastuvõtu aeg:  T, N 9 -12; 14-16

 

Sotsiaalnõunik
Eva Kuslap
Telefon 730 9892
eva.kuslap@elva.ee
Vastuvõtu aeg:  T, N 9 -12; 14-16

 

Lastekaitsespetsialist (Elva linn)
Eve Jõgi
Telefon 730 9889
eve.jogi@elva.ee
Vastuvõtu aeg:  T, N 9 -12; 14-16


Lastekaitsespetsialist (Rõngu, Rannu piirkond)
Anneli Lepik
Telefon 5051707
anneli.lepik@elva.ee
Vastuvõtu aeg Rõngu teenuskeskuses: T 9 -12; 14-16
Vastuvõtu aeg Rannu teenuskeskuses: N 9 -12; 14-16

 

Lastekaitsespetsialist (Puhja, Konguta piirkond)

Hille Deede
Telefon 730 0647; 59191693
hille.deede@elva.ee
Vastuvõtu aeg Konguta teenuskeskuses: T 9 -12; 14-16
Vastuvõtu aeg Puhja teenuskeskuses: N 9 -12; 14-16

 

Sotsiaaltööspetsialist (Konguta piirkond)
Elo Kasetalu
Telefon 731 4435; 523 9389
elo.kasetalu@elva.ee
Vastuvõtu aeg:  T, N 9 -12; 14-16

 

Sotsiaaltööspetsialist (Rõngu piirkond)
Ene Sõber
Telefon 731 4484, 513 9352
ene.sober@elva.ee
Vastuvõtu aeg:  T, N 9 -12; 14-16

 

Sotsiaaltööspetsialist (Rannu piirkond)
Sirje Erm
Telefon 7 311 904; 525 3370
sirje.erm@elva.ee
Vastuvõtu aeg:  T, N 9 -12; 14-16

 

Sotsiaaltööspetsialist (Palupera piirkond, ajutiselt ka lastekaitse teemad)
Heli Elbson
Telefon 767 9502; 511 2479
heli.elbson@elva.ee 
Vastuvõtu aeg:  T, N 9 -12; 14-16