Heiki Hansen

Heiki Hansen
abivallavanem

Tel: 527 3646
E-post:  heiki.hansen@elva.ee

Vastuvõtt: eelregistreerimisega
Valdkonnad: eelarve, majandus (sh maakorraldus, ehitus, keskkond, ühisveevärk ja kanalisatsioon, energeetika, heakord, teedeehitus-ja korrashoid, liikluskorraldus)

Haridus:kõrgharidus
 

 

Hegri Narusk

Hegri Narusk
vallmajandusosakonna juhataja

Tel:  730 9888; 512 9072
E-post:  hegri.narusk@elva.ee
Vastuvõtt: eelregistreerimisega
Valdkonnad: keskkond, teed ja tänavad, kommunaalmajandus

Hariduskõrgharidus
Ametijuhend

 

Riina Sirel

Riina Sirel
ehitusspetsialist

Tel:  730 9884

E-post:  riina.sirel@elva.ee
Vastuvõtt:  T, N 8.00-12.00, 13.00-16.00
Valdkonnad:  ehitusalase tegevuse korraldamine 

Haridus: kõrgharidus

Ametijuhend

 

 

Margit Berg-Jürgens

Margit Berg-Jürgens
keskkonnaspetsialist

Tel: 730 9898;  5305 2500
E-post:  margit.berg-jurgens@elva.ee

Vastuvõtt:  T,N 8.00-12.00, 13.00-16.00
Valdkonnad:  keskkonnaalaste ülesannete lahendamine ja jäätmemajanduse korraldamine 

Haridus: kõrgharidus

Ametijuhend

 

Daisy Sild

Daisy Sild
kinnistuspetsialist

Tel:730 9896  

E-post: daisy.sild@elva.ee
Vastuvõtt:  T, N 9 -12; 13-16
Valdkonnad: maakorralduse ja -maksustamisega seotud tegevuste teostamine

Haridus: kõrgharidus
Ametijuhend 

 

Kristjan Vilu

Kristjan Vilu
taristuspetsialist

Tel:  534 22067

E-post:  kristjan.vilu@elva.ee
Vastuvõtt: etteregistreerimisel
Aadress: Kesk 32, Elva linn, Elva vald
Valdkonnad:  teede, tänavate ja tehnovõrkudega seotud tegevuste korraldamine

Haridus: kõrgharidus

Ametijuhend

 

Kullo Laos

Kullo Laos
geoinfospetsialist

Tel:  51915914

E-post:  kullo.laos@elva.ee

Valdkonnad: geodeetiliste andmete korrastamine, kogumine ja töötlemine ning vallavalitsuse töö tõhustamiseks vajalike kaardimaterjalide koostamine

Ametijuhend

 

Terje Korss

Terje Korss
vallavaraspetsialist

Tel:   53020888

E-post:  terje.korss@elva.ee
Vastuvõtt:  etteregistreerimisega
Aadress: Kesk 32, Elva linn, Elva vald
Valdkonnad:  valla kinnisvara haldamise ja vajalike tugiteenuste korraldamine

Haridus: kõrgharidus

Ametijuhend